DRUKI OFSETOWE

Wykonujemy kalendarze w różnych formach. Jesteśmy w stanie zrobić nawet jedną sztukę kalendarza – sprawdza się to przy poszukiwaniu niebanalnego prezentu dla kogoś bliskiego. Wykonujemy m.in. kalendarze listkowe, kalendarze planszowe, trójdzielne, wieloplanszowe.

 > SPRAWDŹ OFERTĘ KALENDARZY <

Jesteśmy w stanie także przygotować książki, współpracujmy z kilkoma wydawnictwami. Przygotujemy każdą ulotkę, plakat czy folder. Na życzenie Klienta zrobimy fachowe zdjęcia jego produktów bądź skorzystamy z gotowych materiałów.

Zajmujemy się profesjonalnym składem gazet, posiadamy w tym względzie już 17 letnie doświadczenie. Przygotowywaliśmy m.in. Informator-jedodniówkę UM w Oleśnicy, Informator-jednodniówkę UG w Oleśnicy, Gazetę Gminną, Instruktora Oleśnickiego, kilka tytułów pism katolickich (Boży Siewca, Wiadomości).

Karty (kalendarzyki) wykonujemy standardowo w ilościach 1000 szt. (i wielokrotność) przy kolorach 4/4 (foliowane jedno lub dwustronnie), pozostałe wzory w zależności od potrzeb. Wizytówki wykonujemy standardowo w ilościach 500 szt (i wielokrotność) przy kolorach 4/0, pozostałe wzory w zależności od potrzeb.

Oferujemy także opakowania kartonowe, segregatory oraz torby papierowe. Przygotujemy wszystko, od pomysłu poprzez przygotowanie materiałów, profesjonalny skład aż po druk do formatu B1.