DRUK WIELKOFORMATOWY


Oferujemy druk wielkoformatowy najwyższej jakości. Nasz park maszyn pozwala na druk do szerokości 160 cm na jednym brycie - dodatkowo oferujemy usługę zgrzewania oraz wycinanie po obrysie przy pomocy systemu OPOS.

    

Drukujemy z rozdzielczością 1440x1440dpi, w głębokich i bogatych kolorach, które wyglądają dobrze z bliska i z daleka. Osiągamy najwyższą jakość, nieskazitelne przejścia tonalne, wysoki kontrast i stałe kolory bez śladu paskowania nawet na najwyższych prędkościach druku.


Drukujemy na wielu rodzajach mediów: foliach monomerycznych – do najpowszechniejszych zastosowań; foliach translucentnych – do podświetleń; foliach wylewanych – do oklejania pojazdów; folii „one way vision” – do aplikacji okiennych; folii podłogowej; folii bannerowej; papierze billboardowym – blue back side; papierze do podświetleń (citilightów); papierze tapetowym; papierze satynowanym; materiałach bannerowych – frontlight (jednostronny), backlight (dwustronny do podświeceń) oraz blackout (dwustronny, nie prześwitujący); siatce; poliestrze (flagi). 

Wydruki solwentowe stanowią idealne rozwiązanie dla prac jednostkowych oraz krótkoseryjnych ekspozycji reklamowych, umieszczanych na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Technika oparta na tuszach rozpuszczalnikowych powoduje, że wydruki są wieloletnio odporne na warunki atmosferyczne. Właściwości te znajdują zastosowanie przy wykonywaniu szyldów, tablic, billboardów, kasetonów świetlnych, banerów, siatek oraz przy oznaczaniu pojazdów.

Nowoczesne maszyny pozwalają zaoferować nam nie tylko jakość, ale również krótkie terminy realizacji przy atrakcyjnych cenach.


Drukujemy plakaty już od 1 sztuki, w dowolnym formacie.